Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W obecnej sytuacji ten pomysł jest chory. W godzinach szczytu w niektórych miejscach w 10-15 minut można przejechać jeden przystanek i przez to że są korki mam płacić więcej. Poza tym przykładowo zgodnie z rozkładem autobus z punktu A do punktu B jedzie 2 minuty. Ale w godzinach szczytu ten czas się wydłuża a w rozkładzie jazdy nie jest to uwzględnione czyli wprowadza klienta w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nicki lauda napisał:
To nie jest wina firmy że są korki firma nie może z tego powodu mieć strat.Ja nie jestem od polityki Prezydent,Prezes na pewno główkują jak to wszystko usprawnić należy gdzie się da wprowadzać bus-pasy jak w Warszawie na trasie W-Z należy wyeliminować jak najwięcej prywatnych aut. W mojej ocenie po mieście jeżdżą setki pojazdów które nie miały prawa przejść badań technicznych.T.zw rzęchy lub szroty. Każdego dnia setki osób jedzie nieświadomie pod wpływem alkoholu. Przecież to widzę. Tu jest pole popisu dla policji.Robić każdego dnia t.zw zbiorowe badania trzeźwości na skrzyżowaniach gdy się zapala czerwone światło. Należy wyeliminować choć ze trzy tysiące pojazdów. Innej drogi nie ma bo inaczej na linii 17 od końcowego do końcowego będę jechał 90 minut. Ja się pytam pasażer bździ w moim autobusie powiedzmy 40min lub więcej i to ma kosztować złotówkę cz dwa złote. To żarty. Najtańszy bilet musi kosztować 3zł bo inaczej firma padnie Kto na to wszystko wyrobi. Ja się pytam.
jeżeli wszyscy kierowcy są tacy jak ty to padnie jeszcze szybciej i może tak będzie lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowany napisał:
"Super pomysł" właśnie rozważałem przesiadkę z samochodu na MASOWE RAŻENIE, ale w tym przypadku dalej będę jeździł autem mimo iz do pracy mam 5km i jest bezpośredni autobus. Ze względu na korki musiałbym kasować bilet 30 min. czyli bagatela 6 PLN dziennie jakieś 120 PLN miesięcznie, a moje auto na miesiąc spali paliwa przy obecnych cenach za 150 -170 PLN. Dodatkowy plus to taki że nie muszę wystawać po przystankach. Życzę szczęścia i gratuluje pomysłu "Panu Prezydentowi", ale myślę ze powinien już pojechać na Politechnikę i sprawdzić swoje stare biurko czy jeszcze stoi bo na drugą kadencję nie ma co liczyć? Mam nadziej że nie spełni się stare porzekadło "po złym panie jeszcze gorszy nastanie" - chociaż tak to wygląda.
wystarczy kupić miesięczny za 84
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko zapomniałeś, że my nie mieszkamy na zachodzie! Tutaj to Lublin, gdzie w szczycie przejazd od ul 3go Maja do Jana Pawła trwa czasami 40 min!!! Tutaj nie ma metra - może o tym nie wiesz? Najpierw trzeba usprawnić ruch??? w lublinie a później wprowadzać takie zmiany.
W Marsyli jest więcej samochodów i większy ruch niż w Lublinie. Tylko autobusy miejskie jeżdża ulicami jednokierunkowymi a trasa powrotna autobusu jest inna niż dojazdowa. Autobusy są krótkie 2 drzwiowe, zwinniejsze i dobrze radzą sobie w ruchu miejskim. Trasy autobusowe są oznaczone w krytycznych miejscach linią ciąłą i niechby tylko stanął tam jakiś pojazd utrudniający jazdę autobusu, kierowca staje dzwoni po National Polizai i pechowy samochód odwożą na karny parking a autobus jedzie dalej. No i jest kultura jazdy a u nas tego brak. I jeszcze coś w tym mieście robią. Byłem w 2006r nie było tramwajów a 2008r już były. Dużo ludzi znalazło zatrudnienie. Stacje i linie ( nowe ) metra buduje masa Polaków zatrudnionych przez niemieckie firmy. Czuć to, że Marsylia w 2013r będzie Europejską stolicą kultury. My mamy na to chrapkę ale jak nas potraktują Bóg wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKIES NIEPOROZUMIENIE DLACZEGO ZA BLEDY NIEPUNKTUALNOSC PLACIC MAJA PASAZEROWIE NOTORYCZNIE OSTATNI LUB PRZEDOSTATNI KURS NP 153 NARUTOWICZA W STRONE D.M.MAJDANKA JEDZIE 3 MIN WCZESNIEJ. A 23 Z D.M.MAJDANKA PUZNYM WIECZOREM JEDZIE 15 MIN W SZCZYCIE 25-30 TO JAKI BILET BRAC NA TAKIEJ SAMEJ TRASIE. I CO Z KORKAMI WTEDY ZADEN AUTOBUS PUNKTUALNIE NIE JEZDZI I NIE MOZNA ZGRAC AUTOBUSÓW. PANIE PREZYDENCIE NAJPIER TRZEBA PASY WYDZIELIC DLA AUTOBUSOW TAK JAK W WARSZAWIE ZEBY BILETY CZASOWE WPROWADZAC Z KAD MOGA LUDZIE WIEDZIEC ILE CZASU MOGA JECHAC JEDNA TRASA PRZECIEZ ROZNIE KIEROWCY MPK JEZDZA PO TEJ SAMEJ TRASIE. PAN PREZYDENT POWINIEN SAM ZACZAC JEZDZIC AUTOBUSAMI W NORMALNYCH KRAJACH SAMOCHOD SIE NALEZY W PRACY A NIE Z DOMU DO PRACY PO ZAKUPY ITD...... I DO DOMU CZYZBY PO O TO CHODZILO BIEDNYM ZABRAC A BOGATYM DOLOZYC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten temat był przerabiany.To paranoja komunikacyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jeszcze wymysli nasz matolek?taki z niego menadzer jak z koziej dupy worek..wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by żyło się lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, można się czegos nowego dowiedzieć. Myślałam że z komunikacją MPK lubelska gorzej być nie może... A jednak! Mam nadzieję że pomysł nie przejdzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli autobus będzie stał w korku??? Wtedy kolejka do kierowcy po nowe bilety, żeby się nie nudziło???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co mam płacić za to że autobusy stoją w korkach po 10-15 minut....paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie niedługo będą wybory i rozliczymy pańskie poczynania!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak każda kwota podwyżki biletu jest dla biednego wschodu duża więc MPK znalazło sobie sposób, żeby z biednych wyciągnąć :czasowe bilety. Mam nadzieję, że radni zachowają zdrowy rozsądek i nie przegłosują tego durnego pomysłu. Nas naprawdę nie stać na 100% podwyżkę, a przy tych korkach w mieście cena biletu czasowego na pewno wzrośnie o 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPk to najgorszy syf co może być!! Od lat jeżdżę na gapę. W portfelu dzięki temu zostało mi... ponad 8500zł oszczędzone na biletach!! Liczyłem. Na kary wydałem razem 270zł. Bo 3 razy w przeciągu 7 lat zostałem złapany. Opłaca się ? Opłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawie jusz są i nikt nie pszeklina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popie......y pomysł z biletami czasowymi, powinien być jeden bilet za 1,50zł na całą trasę przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MPk to najgorszy syf co może być!! Od lat jeżdżę na gapę. W portfelu dzięki temu zostało mi... ponad 8500zł oszczędzone na biletach!! Liczyłem. Na kary wydałem razem 270zł. Bo 3 razy w przeciągu 7 lat zostałem złapany. Opłaca się ? Opłaca
Super. Naprawdę super. Dumny z siebie jesteś? P.S. Pomysł z biletami oczywiście chory. Bilety czasowe powinny być uzupełnieniem oferty, a nie zastępować jednorazowe. Oj Wasilewski przeginasz coraz bardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli 20 min w korku pod KULem lub skrzyżowaniu Poniatwoskiego-Popiełuszki w 15-tce i 2 bileciki w plecy? Podobnie we wszystkich na Narutowicza- Nadbystrzycka- przejechanie 2-ch przystanków to kilkanaście minut w korkach. Jak zawsze pomysł dobry żeby odstraszyć klientów MPK którzy jeszcze się nie dali i zachęcić do jazdy na rocznym-niewidocznym - Prezydent bierze przykład z najlepszych - PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już chcą koniecznie wprowadzić bilety czasowe to tylko jako kolejną opcję oprócz jednorazowych i miesięcznych. No i nie w takich cenach. I niech sobie ludzie wybierają czy wolą jednorazowy, ale ważny tylko w jednym autobusie czy czasowy, za to ważny z przesiadkami. Myślę, że warto też zlikwidować darmowe przejazdy komunikacją miejską. Wszyscy powinni płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba prezydentowi po cebularzach we łbie sie pomieszało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...